DOPRAVA

Dodacie podmienky

Tovar je doručovaný prostredníctvom prepravnej spoločnosti SDS, KORIDA alebo DHL. Tovar, ktorý je skladom a nie je potrebné ho akokoľvek upravovať na základe požiadavky kupujúceho (rezať, obšívať apod., napr. kusové koberce skladom) a je objednaný najneskôr do 12.00 v pracovný deň, je expedovaný najneskôr nasledujúci pracovný deň a spravidla doručený do troch pracovných dní odo dňa prijatia objednávky.

Tovar, ktorý je skladom a  je potrebné ho akokoľvek upravovať na základe požiadavky kupujúceho (rezať, obšívať apod.) a je objednaný najneskôr do 12.00 v pracovný deň, je expedovaný najneskôr do dvoch pracovných dní a spravidla doručený do troch - štyroch pracovných dní odo dňa prijatia platby (napr. metrážne koberce, behúne, rohože, umelý trávnik apod.).

Tovar, ktorý nie je skladom (je na objednávku u výrobcu, resp. je skladom u výrobcu), nie je potrebné ho akokoľvek upravovať na základe požiadavky kupujúceho (rezať, obšívať apod.), je doručený do 2 - 6 týždňov od prijatia objednávky (napr. kusové koberce na objednávku, kobercové štvorce apod.).

Tovar, ktorý nie je skladom (je na objednávku u výrobcu, resp. je skladom u výrobcu), je potrebné ho akokoľvek upravovať na základe požiadavky kupujúceho (rezať, obšívať apod.), je doručený do 3 - 6 týždňov od prijatia platby (napr. metrážne koberce, dizajnové metrážne koberce, umelý trávnik apod.)

Ak tovar skladom nie je, je označený lehotou, do kedy bude tovar expedovaný prevádzkovateľom; alebo je označený pojmom „Vypredaný“/“Nedostupný“, v tomto prípade je možné kontaktovať prevádzkovateľa emailom alebo telefonicky a informovať sa o dostupnosti daného tovaru. Prevádzkovateľ oznámi kupujúcemu dodaciu lehotu a po jej odsúhlasení zo strany kupujúceho vznikne kúpna zmluva.

Osobný odber:

V prípade osobného odberu na predajni prevádzkovateľa, nie sú zo strany prevádzkovateľa účtované žiadne poplatky za prepravné.

Je možné si tovar vyzdvihnúť na predajni prevádzkovateľa počas pracovných dní v rámci otváracej doby, a to od 9:00 do 18:00, v sobotu v čase od 9:00 do 13:00.

Adresa pre osobný odber:
DOMOS SLOVAKIA, s.r.o.
Južná trieda 
48040 01 Košice

Cena za dopravu:

    a) Kusové koberce

  • Osobný odber ..... 0 €
  • Dodanie prepravnou spoločnosťou......... 6 €

    Pri objednávke kusových kobercov nad sumu 99 € preprava ZDARMA.

    b) Rohože

  • Osobný odber ..... 0 €
  • Dodanie prepravnou spoločnosťou......... 6 €

    c) Metrážne koberce bytové, Metrážne koberce záťažové, Umelá tráva, Dizajnové metrážne koberce

  • Osobný odber ... 0 €
  • Prepravnou spoločnosťou pri objednávke do 290 € ...........................10€
  • Prepravnou spoločnosťou pri objednávke od 291 € do 390 € ..... 15 €
  • Prepravnou spoločnosťou pri objednávke od 391 € ...........................20 €

d) Kobercové štvorce

  • Osobný odber ..... 0 €
  • Dodanie prepravnou spoločnosťou ........ 10 €

V prípade objednávky viac druhov tovaru sa cena za dopravu bude účtovať len jedna – tzn. nebude sa účtovať preprava za každú položku. Výška prepravy bude stanovená podľa druhu tovaru, ktorý má najvyššiu hodnotu prepravy.


Prevzatie tovaru

Kupujúci spotrebiteľ bezodkladne po prevzatí vizuálne skontroluje akosť a množstvo produktu a v prípade nezrovnalostí kontaktuje obratom predávajúceho. Predávajúci balí tovar tak, že obal opáskuje lepiacou páskou s firemným logom, v prípade, že je zásielka, resp. lepiaca páska s firemným logom viditeľne poškodená už pri preberaní od dopravcu, resp. sa lepiaca páska s firemným logom na zásielke vôbec nenachádza, kupujúci tovar neprevezme, spíše s prepravcom protokol a o tejto skutočnosti informuje predávajúceho za účelom dohodnutia ďalšieho postupu.

Ak kupujúci neprevezme objednaný tovar bez riadneho odstúpenia od zmluvy alebo bez toho, aby bola zásielka poškodená a o tejto skutočnosti spísaný protokol s prepravcom, je povinný zaplatiť predávajúcemu náklady vzniknuté s vybavením objednávky a jeho odoslaním.